• Znamke: STIHL

Baterijska kosilnica na nitko STIHL FSA 70 R

Na zalogi
Šifrant
FA070115703
Ocena:
0% of 100

- brez baterije in polnilnika

- zmogljiva akumulatorska kosa za zasebnike

- sistem Rapid Click za hitro odstranitev kosilne glave brez orodja

- napredni EasySpool za enostavno in hitro navitje kosilne nitke

- 2 stopnji moči s spremenljivo regulacijo hitrosti

- nastavljiv ročaj brez orodja

Akcijska cena 255,55 € Redna cena 269,00 €

Potrebujete dodatne informacije o izdelku? Pokličite nas na 03 / 700 11 70 ali pa nam pošljite povpraševanje. Veseli bomo tudi vašega obiska!

Pošlji povpraševanje
Izdelek trenutno ni na zalogi.
Vnesite svoj e-poštni naslov in prejmite obvestilo, ko bo izdelek spet na zalogi.

AKUMULATORSKA KOSA FSA 70 R: HITRO IN PRIROČNO OPRAVITE KOŠNJO

Akumulatorska kosa STIHL FSA 70 R iz sistema STIHL AK navduši s kombinacijo dobre rezalne zmogljivosti in majhne teže, za zasebna dela na domačem vrtu, na primer pri košnji srednje visoke trave, obrezovanju robov trate in obrezovanju. STIHL FSA 70 R ponuja posebno udobje zahvaljujoč sistemu Rapid Click. To vam omogoča hitro in enostavno odstranitev kosilne glave s pritiskom na gumb. Z Advanced EasySpool lahko kosilno glavo preprosto ročno navijete z novo nitko.

Odvisno od uporabe lahko brezkrtačni motor EC prilagodite neposredno na krmilni ročici z uporabo spremenljivega krmiljenja hitrosti z 2 stopnjama. Izberite nižjo hitrost v načinu ECO (raven 1), na primer za preprostejša opravila, kot je košenje robov trate. To pomeni, da imate manjšo porabo energije in lahko podaljšate življenjsko dobo baterije. Za zahtevnejša dela, kot je košnja goste trave, lahko na STIHL FSA 70 R uporabite polno število vrtljajev, tako da z drsnim stikalom preprosto preklopite na stopnjo 2. Hitrost se samodejno prilagaja pritrjenemu rezalnemu orodju in jo je mogoče nenehno prilagajati. Poleg tega inteligentna elektronika omogoča, da FSA 70 R deluje z dosledno visoko polno močjo ne glede na stopnjo napolnjenosti baterije.

Kompaktna zasnova dobro uravnoteženega STIHL FSA 70 R in okrogel ročaj z mehkimi komponentami podpirata prilagodljivo delo z veliko svobode gibanja pri košnji med drevesi in grmovjem ter v drugih ozkih prostorih. Poleg tega vsestransko nastavljiv ročaj brez orodja, omogoča enostavno prilagajanje velikosti vašega telesa, tako da imate vedno ergonomsko delovno držo.

Akumulatorska kosa FSA 70 R deluje tako tiho, da jo lahko uporabljate brez zaščite sluha in celo na območjih, ki so občutljivi na hrup.

STIHL FSA 70 R je serijsko dobavljen z nitno kosilno glavo STIHL AutoCut C 12-2. Kot dodatna oprema je na voljo tudi kosilna glava STIHL PolyCut 12-2 s plastičnimi rezili, ki se lahko menjajo brez orodja. S praktično zanko za obešanje lahko STIHL FSA 70 R obesite na steno.

Nazivna napetost (V) 36
Teža (kg) 3,2
Nivo zvočnega tlaka (dB (A)) 76
Nivo zvočne moči (dB (A)) 91
Nivo vibracij levo/desno s kosilno glavo (m/s²) 4,9 / 2,0
Nivo vibracij levo/desno s kovinskim rezalnim orodjem (m/s²) 3,8 / 2
Skupna dolžina brez rezalnega orodja (cm) 166
Premer košnje (mm) 380
Priporočljiv tip akumulatorske baterije AK 20
Čas delovanja naprave z AK 20 (min) do 45 (kosilna glava) / 25 (rezalno orodje)
Napišite vaše lastno mnenje
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
-5%